
SAB North America
型号:
7840315
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE 3COND 16AWG GRY SHLD 1=1FT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.994
$9.994
25
$8.3315
$208.2875
100
$8.2555
$825.55
250
$7.8185
$1954.625
500
$7.315
$3657.5
1000
$6.7545
$6754.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Usage | Industrial |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyurethane (PU) |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | S200C |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Voltage | 500 V |
| Conductor Strand | 84/34 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Abrasion Resistant |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.346" (8.79mm) |
| Number of Conductors | 3 |