
Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4415
$2.4415
25
$2.41604
$60.401
100
$2.3655
$236.55
250
$2.215894
$553.9735
500
$1.9665
$983.25
1000
$1.32411
$1324.11
2500
$1.235836
$3089.59
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.307" (7.80mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Black |
| Terminal Type | Header |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Solder |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Brass |
| Features | 4 Tabs |
| Package | Bulk |