
Keystone Electronics
型号:
7638
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLAMP P-TYPE WHITE FASTENER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
25
$0.33554
$8.3885
100
$0.274075
$27.4075
250
$0.246126
$61.5315
500
$0.234935
$117.4675
1000
$0.195786
$195.786
2500
$0.178999
$447.4975
5000
$0.167818
$839.09
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | White |
| Panel Hole Size | 0.203" (5.16mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | 0.910" (23.11mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Opening Size | 1.000" (25.40mm) |