
Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC1G14GM-Q100X
封装:
6-XSON, SOT886 (1.45x1)
批次:
-
描述:
IC INVERT SCHMITT 1CH 1-IN 6XSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.33345
$3.3345
25
$0.30552
$7.638
100
$0.227335
$22.7335
250
$0.205998
$51.4995
500
$0.170487
$85.2435
1000
$0.12787
$127.87
2500
$0.117211
$293.0275
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 6.5ns @ 5V, 50pF |
| Logic Type | Inverter |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.46V ~ 1.58V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-XSON, SOT886 (1.45x1) |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Package / Case | 6-XFDFN |
| Input Logic Level - High | 1.14V ~ 2.79V |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | Schmitt Trigger |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 4 µA |
| Base Product Number | 74LVC1G14 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |