
Nexperia USA Inc.
型号:
74LVC1G07GV-Q100H
封装:
SC-74A
批次:
-
描述:
IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SC74A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.2926
$2.926
25
$0.25574
$6.3935
100
$0.165585
$16.5585
250
$0.137104
$34.276
500
$0.109668
$54.834
1000
$0.084075
$84.075
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Open Drain |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-74A |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC1G07 |
| Current - Output High, Low | -, 32mA |