
Nexperia USA Inc.
型号:
74HCT4538D,118
封装:
16-SO
批次:
-
描述:
IC MULTIVIBRATOR 35NS 16SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.76095
$7.6095
25
$0.71516
$17.879
100
$0.58349
$58.349
250
$0.541994
$135.4985
500
$0.461282
$230.641
1000
$0.369018
$369.018
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Propagation Delay | 35 ns |
| Logic Type | Monostable |
| Independent Circuits | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 74HCT |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HCT4538 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |