
NXP USA Inc.
型号:
74HCT2G34GV,125
品牌:
封装:
6-TSOP
批次:
-
描述:
IC BUFFER DL NON-INV 6TSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
3680
$0.076
$279.68
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Push-Pull |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Series | 74HCT |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 74HCT2G34 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |