
Nexperia USA Inc.
型号:
74AUP2G32GS,115
封装:
8-XSON (1.35x1)
批次:
-
描述:
IC GATE OR 2CH 2-INP 8XSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.4009
$4.009
25
$0.3743
$9.3575
100
$0.29944
$29.944
250
$0.278084
$69.521
500
$0.235296
$117.648
1000
$0.181811
$181.811
2500
$0.165775
$414.4375
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 6.4ns @ 3.3V, 30pF |
| Logic Type | OR Gate |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input Logic Level - Low | 0.7V ~ 0.9V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-XSON (1.35x1) |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Input Logic Level - High | 1.6V ~ 2V |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 2 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Quiescent (Max) | 500 nA |
| Base Product Number | 74AUP2G32 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |