
Nexperia USA Inc.
型号:
74AUP1G885GF,115
封装:
8-XSON (1.35x1)
批次:
-
描述:
IC GATE DUAL FUNCTION 8XSON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.6232
$6.232
25
$0.58558
$14.6395
100
$0.477945
$47.7945
250
$0.443992
$110.998
500
$0.377853
$188.9265
1000
$0.30228
$302.28
2500
$0.273942
$684.855
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Single-Ended |
| Logic Type | Configurable Multiple Function |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-XSON (1.35x1) |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Series | 74AUP |
| Package / Case | 8-XFDFN |
| Voltage - Supply | 0.8V ~ 3.6V |
| Number of Inputs | 3 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74AUP1G885 |
| Current - Output High, Low | 4mA, 4mA |