
Würth Elektronik
型号:
74272596
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WE-SFA SPLIT EMI SUPPRESSION FLA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.5025
$27.5025
5
$25.0325
$125.1625
10
$23.826
$238.26
20
$22.2395
$444.79
50
$20.71
$1035.5
请发送询价,我们将立即回复。
| Impedance @ Frequency | 175Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 3.283" W x 0.094" H (83.40mm x 2.40mm) |
| Material | 4W620 |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Clip Together (Order Qty 1=1 Assembly) |
| Series | WE-SFA |
| Type | Flat |
| Length | 1.122" (28.50mm) |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Outer Dimension | 4.331" W x 0.602" H (110.00mm x 15.30mm) |
| Package | Tray |