
Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0355
$1.0355
10
$0.87495
$8.7495
25
$0.83866
$20.9665
50
$0.82099
$41.0495
100
$0.78527
$78.527
250
$0.713868
$178.467
500
$0.642485
$321.2425
1000
$0.571092
$571.092
2500
$0.51755
$1293.875
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 22.20mm x 12.20mm |
| Termination | Quick Connect - 0.189" (4.8mm) |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | 738W |
| Panel Thickness | 0.039" ~ 0.071" (1.00mm ~ 1.80mm) |
| Connector Style | NEMA 1-15R |
| Mfr | Qualtek |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 738W-C |