
GlobTek, Inc.
型号:
7055000M3701(R)
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 18AWG IEC320-IEC320 1.02'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.282
$5.282
10
$4.7975
$47.975
25
$4.54404
$113.601
50
$4.4384
$221.92
100
$4.22712
$422.712
250
$3.69873
$924.6825
500
$3.593052
$1796.526
1000
$3.064662
$3064.662
2500
$2.853306
$7133.265
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | IEC 320-C13 |
| Shielding | Unshielded |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length | 1.02' (310.0mm) |
| Approved Countries | Canada, Europe, Germany, United States |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Approval Agency Marking | CSA, ENEC, UL, VDE |
| Style | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F, SJT |
| Number of Conductors | 3 |