
Amphenol SV Microwave
型号:
7033-0045
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY SMPM-1.85MM JCK-JCK 12"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$313.3575
$313.3575
10
$290.37415
$2903.7415
25
$279.92928
$6998.232
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Cable Type | 0.047" Flexible Cable |
| 1st Connector | SMPM Jack |
| 2nd Contact Gender | Female |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | 1.85mm Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Panel Mount |
| Series | - |
| Length | 12.00" (304.80mm) |
| Mfr | Amphenol SV Microwave |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMPM to 1.85mm |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 65 GHz |