
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
7-1377174-9
封装:
-
批次:
-
描述:
SMP 0-0165563-1
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8075
$0.8075
10
$0.7733
$7.733
25
$0.73948
$18.487
50
$0.72922
$36.461
100
$0.637165
$63.7165
250
$0.61332
$153.33
500
$0.579234
$289.617
1000
$0.500868
$500.868
2500
$0.463391
$1158.4775
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Mating End Insulated |
| Tab Width | 0.110" (2.79mm) |
| Tab Length | 0.248" (6.30mm) |
| Tab Thickness | 0.012" (0.30mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | Faston |
| Length - Overall | 0.780" (19.81mm) |
| Insulation Diameter | 0.140" (3.56mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1377174 |