
NTE Electronics, Inc
型号:
69-V412WW
封装:
-
批次:
-
描述:
LED STRIP W.WHITE 5 METER
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.4235
$32.4235
10
$30.799
$307.99
20
$29.184
$583.68
50
$27.5595
$1377.975
100
$26.9135
$2691.35
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Linear Light Strip, Flexible |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | - |
| Current - Max | - |
| CRI (Color Rendering Index) | - |
| Size / Dimension | 5000.00mm L x 8.00mm W |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | - |
| Series | - |
| Temperature - Test | - |
| Type | LED Module |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Features | IP20 |
| Height | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 12V |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 69-V412 |
| CCT (K) | 2800K ~ 3200K |