
Laird Technologies EMI
型号:
67SLG040035030PI00
封装:
-
批次:
-
描述:
METAL FILM OVER FOAM CONTACTS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.437
$0.437
10
$0.3705
$3.705
25
$0.3458
$8.645
100
$0.276735
$27.6735
250
$0.256956
$64.239
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangle |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU) |
| Product Status | Active |
| Series | SMD Grounding Metallized |
| Type | Film Over Foam |
| Length | 0.118" (3.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Plating | - |
| Height | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Shelf Life | - |
| Attachment Method | Solder |
| Width | 0.157" (4.00mm) |