
Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.27
$6.27
10
$4.4346
$44.346
100
$3.631945
$363.1945
500
$3.061831
$1530.9155
1000
$2.808428
$2808.428
2000
$2.6923
$5384.6
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 4.8" (121.92mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.66" (16.70mm) |
| Millicandela Rating | 845mcd |
| Product Status | Active |
| Ratings | DC |
| Lamp Color | Red |
| Series | 654 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 6541103 |
| Lens Size | 16.35mm Dia |