
Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9855
$1.9855
10
$1.60645
$16.0645
50
$1.4022
$70.11
100
$1.22702
$122.702
500
$0.934857
$467.4285
1000
$0.817998
$817.998
2500
$0.788785
$1971.9625
5000
$0.759572
$3797.86
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.309 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | ZLJ |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 560 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 32 mOhms |