
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
63609-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1805
$0.1805
10
$0.15675
$1.5675
25
$0.1387
$3.4675
50
$0.12958
$6.479
100
$0.12027
$12.027
250
$0.106362
$26.5905
500
$0.101745
$50.8725
1000
$0.083248
$83.248
2500
$0.076304
$190.76
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Width | 0.250" (6.35mm) |
| Tab Length | 0.305" (7.75mm) |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | Faston |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.090" ~ 0.130" (2.29mm ~ 3.30mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 63609 |