
Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.147
$2.147
5
$2.0444
$10.222
10
$1.9418
$19.418
50
$1.56731
$78.3655
100
$1.328765
$132.8765
250
$1.294736
$323.684
500
$1.090296
$545.148
1000
$0.971052
$971.052
5000
$0.851798
$4258.99
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 60V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 3 A |
| Height - Seated (Max) | 1.154" (29.30mm) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Current - Max | 40 A |
| Lead Spacing | 0.402" (10.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.910" Dia x 0.122" T (23.11mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 100 mOhms |
| Series | POLY-FUSE®, 60R |
| Type | Polymeric |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 40 mOhms |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Current - Trip (It) | 6 A |
| Package | Bulk |
| Time to Trip | 19.8 s |