
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
60888-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM RCPT 22-26AWG CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
10
$0.3952
$3.952
25
$0.36176
$9.044
50
$0.34029
$17.0145
100
$0.326135
$32.6135
250
$0.297806
$74.4515
500
$0.283632
$141.816
1000
$0.233994
$233.994
2500
$0.212724
$531.81
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Length - Barrel | 0.155" (3.94mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Female, Receptacle (Socket) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Crimp |
| Wire Gauge | 22-26 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.380" (9.65mm) |
| Insulation Diameter | 0.035" ~ 0.065" (0.89mm ~ 1.65mm) |
| Diameter - Barrel | 0.058" (1.47mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Material - Insulation | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 60888 |