
Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9
$1.9
10
$1.20365
$12.0365
100
$0.890625
$89.0625
500
$0.818425
$409.2125
1000
$0.673987
$673.987
请发送询价,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | 525nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 70° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount, Bottom Entry |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 1.60mm W |
| Millicandela Rating | 411mcd |
| Height (Max) | 1.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Series | 597 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 530nm |
| Base Product Number | 5976301 |
| Lens Size | 1.60mm Dia |