
ebm-papst Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$59.9925
$59.9925
10
$54.28015
$542.8015
25
$50.70872
$1267.718
50
$49.9947
$2499.735
100
$46.066545
$4606.6545
请发送询价,我们将立即回复。
| Air Flow | 121.2 CFM (3.39m³/min) |
| Noise | 47.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | - |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Metal |
| Features | - |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Sintec |
| Approval Agency | - |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 127mm L x 127mm H |
| Weight | 1.3 lbs (589.7 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Power (Watts) | 17.00W |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Series | 5900 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 5900 |