
Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
56760-512
封装:
-
批次:
-
描述:
PELTIER CP14,127,06,L1,EP,W18
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.509
$32.509
5
$30.476
$152.38
10
$29.7369
$297.369
25
$28.6292
$715.73
50
$27.89029
$1394.5145
100
$27.151475
$2715.1475
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 14.5 V |
| Operating Temperature | 80°C |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 51.4W @ 25°C |
| Current - Max | 6 A |
| Size / Dimension | Square - 39.90mm L x 39.90mm W |
| Product Status | Active |
| Resistance | 2.25 Ohms |
| Series | CP |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Height | 3.81mm |
| Features | Lead Wires, Sealed - Epoxy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 56760 |