
Vishay Cera-Mite
型号:
564R20TSD33
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 3300PF 2KV X7R RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.577
$1.577
10
$1.24355
$12.4355
50
$1.07768
$53.884
100
$0.932615
$93.2615
500
$0.704653
$352.3265
1000
$0.621756
$621.756
2500
$0.580308
$1450.77
5000
$0.559578
$2797.89
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.720" (18.30mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.252" (6.40mm) |
| Voltage - Rated | 2000V (2kV) |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.531" Dia (13.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Cera-Mite 564R |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Cera-Mite |
| Capacitance | 3300 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |