
Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.743
$3.743
10
$2.64385
$26.4385
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 50° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 34mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lamp Color | Yellow |
| Series | 559 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2.2V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lens Color | Yellow |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | 5595301 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |