
Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.546
$2.546
10
$1.6967
$16.967
100
$1.30587
$130.587
500
$1.18047
$590.235
1000
$1.014458
$1014.458
2000
$0.95913
$1918.26
5000
$0.936994
$4684.97
10000
$0.922241
$9222.41
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Viewing Angle | 50° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 2.3mcd |
| Product Status | Active |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lamp Color | Red |
| Series | 559 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 1.7V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 7mA |
| Base Product Number | 5591101 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |