
Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.223
$2.223
10
$1.48295
$14.8295
100
$1.14133
$114.133
500
$1.031738
$515.869
1000
$0.886644
$886.644
2000
$0.83828
$1676.56
5000
$0.818938
$4094.69
10000
$0.806037
$8060.37
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | 45° |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 170mcd |
| Product Status | Active |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lamp Color | Red |
| Series | 558 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 1.8V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 40mA |
| Base Product Number | 5580701 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |