
Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.28535
$12.8535
100
$0.98895
$98.895
500
$0.89395
$446.975
1000
$0.768246
$768.246
2000
$0.726342
$1452.684
5000
$0.709584
$3547.92
10000
$0.698402
$6984.02
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Type | Clear |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 1.6V |
| Color | Red |
| Millicandela Rating | 1.2mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 555 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 650nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 5553001 |
| Lens Size | 2.00mm Dia |