
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5176139-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN CARDEDGE FMALE 98POS 0.100
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.3485
$5.3485
10
$4.68635
$46.8635
25
$4.56342
$114.0855
50
$4.46538
$223.269
100
$4.195485
$419.5485
250
$4.170994
$1042.7485
500
$3.901099
$1950.5495
1000
$3.483992
$3483.992
2500
$3.238645
$8096.6125
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 98 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 18; 31 |
| Series | Standard Edge II |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Material - Insulation | Polyester, Glass Filled |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Card Type | Special 18/31 Dual Combo |
| Base Product Number | 5176139 |