
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5146894-1
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 64POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.275
$4.275
10
$3.8076
$38.076
25
$3.78822
$94.7055
50
$3.74946
$187.473
100
$3.38029
$338.029
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.287" (7.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Free Height (FH) IEEE 1386, PMC |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 11mm, 12mm |
| Base Product Number | 5146894 |