
Visual Communications Company - VCC
型号:
5100H1LC
封装:
-
批次:
-
描述:
LED RED 1/4" HOLE LOW CUR PNLMNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.306
$3.306
10
$2.204
$22.04
100
$1.69632
$169.632
500
$1.533376
$766.688
1000
$1.317745
$1317.745
2000
$1.245868
$2491.736
5000
$1.217121
$6085.605
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.25" (6.35mm) |
| Millicandela Rating | 2mcd |
| Product Status | Active |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lamp Color | Red |
| Series | 5100H |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 1.8V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | 635nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 7mA |
| Lens Size | - |