
Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.17385
$1.7385
50
$0.1159
$5.795
100
$0.098515
$9.8515
500
$0.069521
$34.7605
1000
$0.060838
$60.838
2500
$0.05794
$144.85
5000
$0.053599
$267.995
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 99.96 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Last Time Buy |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | ZL |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 340 mOhms |