
Panasonic Electronic Components
型号:
50SEK33M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.23785
$12.3785
50
$1.07255
$53.6275
100
$0.92815
$92.815
500
$0.701252
$350.626
1000
$0.618744
$618.744
2500
$0.577496
$1443.74
5000
$0.556871
$2784.355
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.276" (7.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 42.5 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 35mOhm |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 125°C |
| Series | OS-CON™, SEK |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 850 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 50SEK |