
Jacob GmbH
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.6855
$7.6855
10
$6.94545
$69.4545
25
$6.56108
$164.027
50
$6.40129
$320.0645
100
$6.08114
$608.114
250
$5.44103
$1360.2575
500
$5.120975
$2560.4875
1000
$4.480846
$4480.846
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.630" (16.00mm) |
| Thread Length | 0.394" (10.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA6), Nylon 6 |
| Thread Size | M40x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.102" (28.00mm) |
| Includes | Sealing Ring |
| Series | Perfect |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Jacob GmbH |
| Package | Bag |
| Base Product Number | 50.64 |
| Conduit Hub Size | - |