
Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.0565
$4.0565
10
$3.6518
$36.518
50
$3.16464
$158.232
100
$2.75899
$275.899
500
$2.272096
$1136.048
1000
$2.109808
$2109.808
2500
$2.069233
$5173.0825
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 500 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 720 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | VXG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.008 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Bulk |