
Cicoil
型号:
482W101-16-CA-012
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IDC RIBBON CABLE ASSMBLY 12' 16C
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.978
$42.978
10
$39.44115
$394.4115
25
$37.92438
$948.1095
50
$36.66012
$1833.006
100
$34.637475
$3463.7475
250
$33.626162
$8406.5405
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Clear, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.025" (0.64mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | - |
| Length | 12.0' (3.66m) |
| Mfr | Cicoil |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Features | Friction Lock |
| Package | Bulk |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 482W101 |