
Cicoil
型号:
482W101-10-CA-003
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
IDC RIBBON CABLE ASSEMBLY 3' 10C
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.259
$18.259
10
$15.8213
$158.213
25
$14.99556
$374.889
50
$14.7782
$738.91
100
$13.039605
$1303.9605
250
$12.170298
$3042.5745
500
$11.909504
$5954.752
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Clear, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Shielding | Unshielded |
| Pitch - Connector | 0.025" (0.64mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | - |
| Length | 3.00' (914.40mm) |
| Mfr | Cicoil |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Features | Friction Lock |
| Package | Bulk |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 482W101 |