
RAF Electronic Hardware
型号:
4689-2520-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
1/2 HEX X 1-1/2 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.61
$3.61
5
$3.4333
$17.1665
10
$3.3421
$33.421
25
$3.25204
$81.301
50
$3.16179
$158.0895
100
$2.9811
$298.11
250
$2.800448
$700.112
500
$2.710103
$1355.0515
1000
$2.619768
$2619.768
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.500" (12.70mm) 1/2" Hex |
| Series | - |
| Between Board Height | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Overall | 2.000" (50.80mm) 2" |
| Type | Hex Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | 1/4"-20 |
| Base Product Number | 4689-2520 |