
RAF Electronic Hardware
型号:
4628-832-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
3/8 HEX X 3/4 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.598
$4.598
5
$4.4764
$22.382
10
$4.35575
$43.5575
25
$4.23472
$105.868
50
$3.99285
$199.6425
100
$3.87182
$387.182
250
$3.508806
$877.2015
500
$3.387795
$1693.8975
1000
$3.266812
$3266.812
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.375" (9.53mm) 3/8" Hex |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Length - Overall | 1.125" (28.58mm) |
| Type | Hex Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |
| Base Product Number | 4628-832 |