
Rubycon
型号:
450USG330MEFCSN25X45
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.163
$7.163
10
$6.365
$63.65
50
$5.56928
$278.464
100
$5.091905
$509.1905
500
$4.375871
$2187.9355
1000
$4.057621
$4057.621
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.1 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | USG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.94 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |