
RAF Electronic Hardware
型号:
4504-632-N
封装:
-
批次:
-
描述:
3/16 HEX X 7/16 LENGTH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.249
$3.249
5
$3.0837
$15.4185
10
$3.002
$30.02
25
$2.92068
$73.017
50
$2.83936
$141.968
100
$2.677195
$267.7195
250
$2.514916
$628.729
500
$2.433767
$1216.8835
1000
$2.352646
$2352.646
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Nylon |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.188" (4.78mm) 3/16" Hex |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.438" (11.11mm) |
| Length - Overall | 0.688" (17.46mm) |
| Type | Hex Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #6-32 |
| Base Product Number | 4504-632 |