
Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
430002-503
封装:
-
批次:
-
描述:
PELTIER OT08,18,F0,0505,GG,W2.25
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$38.9025
$38.9025
5
$36.4401
$182.2005
10
$35.54615
$355.4615
25
$34.42876
$860.719
50
$33.53462
$1676.731
100
$32.64029
$3264.029
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 2.1 V |
| Operating Temperature | 80°C |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 1.0W @ 25°C |
| Current - Max | 0.8 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 6.50mm L x 4.90mm W |
| Number of Stages | 1 |
| Product Status | Not For New Designs |
| Resistance | 2.35 Ohms |
| Series | OptoTEC™ |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Height | 2.79mm |
| Features | Lead Wires, Non-Sealed |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 430002 |