
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
41711
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 18-22AWG #1/4
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.323
$0.323
10
$0.2774
$2.774
25
$0.24396
$6.099
50
$0.2242
$11.21
100
$0.215365
$21.5365
250
$0.19342
$48.355
500
$0.184623
$92.3115
1000
$0.153862
$153.862
2500
$0.140676
$351.69
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.468" (11.89mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Product Status | Active |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.982" (24.94mm) |
| Insulation Diameter | 0.070" ~ 0.100" (1.78mm ~ 2.54mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Brass |
| Material - Insulation | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 4171 |