
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
41495
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SPADE TERM 10-12AWG #10
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.26505
$2.6505
25
$0.2337
$5.8425
50
$0.2147
$10.735
100
$0.20634
$20.634
250
$0.185288
$46.322
500
$0.176852
$88.426
1000
$0.147374
$147.374
2500
$0.134748
$336.87
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.312" (7.92mm) |
| Color | - |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | 0.235" (5.97mm) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Product Status | Active |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.688" (17.48mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Material - Insulation | - |
| Features | - |
| Tongue Inside Opening | 0.197" (5.00mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Length - Termination | 0.215" (5.46mm) |
| Base Product Number | 4149 |