首页 / 晶体 / 406C35E24M57600
406C35E24M57600
detaildesc
406C35E24M57600
CTS-Frequency Controls
型号:
406C35E24M57600
描述:
CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Series 406
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 24.576 MHz