405-GAR48H-CYO
detaildesc
405-GAR48H-CYO
Visual Communications Company - VCC
型号:
405-GAR48H-CYO
描述:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR GREE
用户指南
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lamp Color Amber, Green, Red
Series 405
Lens Style -
Type LED
Voltage 48V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Package Bulk
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA