
Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.4605
$2.4605
10
$1.99215
$19.9215
50
$1.73812
$86.906
100
$1.52095
$152.095
500
$1.15881
$579.405
1000
$1.013954
$1013.954
2500
$0.97775
$2444.375
5000
$0.941536
$4707.68
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.457" (37.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 480 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 12000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LXW |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.056 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 47 µF |
| Package | Bulk |