
Siemens
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$194.3035
$194.3035
10
$182.1625
$1821.625
25
$170.01884
$4250.471
50
$163.94663
$8197.3315
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Coil Power | 5.9W |
| Switching Voltage | 690VAC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 17 A |
| Coil Current | 245.8 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount, DIN Rail |
| Coil Resistance | 97.6Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | 3PST-NO (3 Form A) |
| Series | 3RT2 |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Siemens |
| Contact Material | - |
| Must Operate Voltage | 19.2 VDC |
| Features | Auxiliary Contacts |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3RT2025 |