首页 / 振荡器 / 3QHM572C2.0-33.333
3QHM572C2.0-33.333
detaildesc
3QHM572C2.0-33.333
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
3QHM572C2.0-33.333
描述:
XTAL OSC SSXO 33.3330MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±2.00%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type SSXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS (Low EMI)
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 33.333 MHz